- Харківська міська поліклініка №8 - https://8pol.city.kharkov.ua -

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ВАКЦИНОЮ CORONAVAC. ВІДКРИТО ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС

 До КНП «Міська поліклініка №8» ХМР надійшла партія вакцини СоronaVaс (виробництва Китай) для проведення щеплення проти COVID-19. Запрошуємо вакцинуватися пацієнтів медзакладу віком 18+ з хронічними захворюваннями.

ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ НЕОБХІДНО:

старша медична сестра амбулаторії №1 ТИТАРЕНКО Наталія Анатоліївна (телефон 095-492-57-49) та старша медична сестра амбулаторії №2 РОГАНОВА Оксана Анатоліївна (телефон 095-492-57-88) за розкладом: понеділок – п’ятниця – 09.00 -12.00; 13.00 – 18.00.

Наші медпрацівники повідомлять Вам дату та час проведення щеплення.

 ДОВІДКОВО: джерело – https://vaccination.covid19.gov.ua

CoronaVac/Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, що спеціалізується на виробництві вакцин проти гепатиту та грипу.

Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання. Вакцину Sinovac Biotech водять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів.

За наявними дослідженнями станом на 25 березня 2021 року ефективність вакцини становить 83,5% після щеплення двома дозами.

Ця вакцина містить у своєму складі інактивований вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Схоже працюють вакцини проти поліомієліту, грипу.

Склад вакцини:

 

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ЕФЕКТИВНО ЗАПОБІГАЮТЬ ТЯЖКОМУ ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ Й РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ!

Адміністрація КНП “Міська поліклініка №8” ХМР