У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДЯТЬСЯ НАВЧАЛЬНІ ТРЕНІНГИ З РЕАНІМАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ

У жіночій консультації КНП «Міська поліклініка №8» ХМР проведено практичне заняття з лікарями акушер-гінекологами й середнім медичним персоналом з методики проведення дефібриляції за участю лікаря-анестезіолога Валерія АПАЛЬКОВА.

«Цикли занять для медичних працівників нашого медзакладу з питань, пов’язаних з наданням медичної допомоги при невідкладних станах, проводяться систематично, – зазначає головний лікар поліклініки Олена ЧУМАЧЕНКО. – Не зважаючи на те, що ми працюємо в амбулаторно-поліклінічному закладі, це не виключає ситуацій, коли виникає потреба в проведенні реанімаційних заходів в очікуванні приїзду швидкої допомоги. Придбання поліклінікою дефібрилятора дозволяє виконувати їх з використанням сучасного обладнання. Тому тематику навчання доповнено розділом по методиці дефібриляції».

Що стосується нового обладнання – універсального портативного дефібрилятора “АКСІОН-БЕЛ» – то він має широкий набір функцій, включаючи запис кардіограми, купірування нападів при миготливії ​​аритмії тощо.

Його налаштуванням і апробацією займався Валерій Апальков, лікар-анестезіолог вищої категорії, який має 14 років лікарського стажу і досвід практичної діяльності лікаря-анестезіолога відділення анестезіології та інтенсивної терапії в провідних харківських медичних установах (КНП «Міська клінічна лікарня №2 ім. проф. Шалімова » ХМР, ДУ« Інститут медрадіології  ім. Григор’єва» НАНУ, КНП« Міський перинатальний центр» ХМР, КНП« Міський пологовий будинок №2 ім. Гельферіха» ХМР).

Він детально ознайомив колег з методикою проведення дефібриляції, відповів на численні запитання, а також дав згоду на проведення регулярних  консультацій для медпрацівників поліклініки по даній тематиці.

На думку Валерія Валентиновича, увага до питань готовності до надання невідкладної допомоги пацієнтам з боку адміністрації поліклініки №8, а також зацікавлене ставлення медичного персоналу, яке він спостерігав під час проведення заняття, – це реальні передумови для того, щоб в критичних ситуаціях використовувалися всі можливості для порятунку життя пацієнтів.

За підсумками тренінгу завідувачка жіночої консультації поліклініки Ольга САВЕНКОВА, подякувала йому учасникам, відзначивши професійну подачу матеріалу, а також підкреслила актуальність даної ініціативи.

Найближчим часом аналогічне навчання заплановане для медичних працівників хірургічного відділення та Центру первинної медико-санітарної допомоги поліклініки №8.

На знімках: учасники тренінгу

Теги: , , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222