• Головна
  • Uncategorized
  • У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ТРИВАЄ УКЛАДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ НА НАДАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ. ОБЕРІТЬ СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ТРИВАЄ УКЛАДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ НА НАДАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ. ОБЕРІТЬ СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

З квітня 2018 року лікарі-терапевти КНП «Міська поліклініка №8» ХМР долучились до всеукраїнської кампанії з вибору лікарів первинної медичної допомоги. За цей час лікарі-терапевти поліклініки підписали більше 60 тисяч декларацій про вибір лікаря та працюють з пацієнтами за програмою медичних гарантій, надаючи їм медичну допомогу. Проте укладання декларацій триває. І наразі пацієнти можуть звертатися до нашого медичного закладу та підписати декларацію.

Укладання декларацій на надання первинної медичної допомоги у поліклініці №8 проводить лікар загальної практики – сімейний лікар:

  • СИЧ Володимир Олександрович, лікар-спеціаліст, лікарський стаж – 4 роки.

Крім лікарської практики займався науковою діяльністю у сфері медицини, закінчив аспірантуру та захистився (тема дисертації – “Роль тахікінінів у реакціях системи крові при запаленні”), має науковий ступінь доктора філософії.

Для укладання декларації необхідно звернутися до лікаря у години його прийому (бажано попередньо записатися на прийом). З собою треба мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон. Графік прийому та запис на прийом

ПЕРЕЛІК ОБОВ’ЯЗКІВ ЛІКАРЯ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ 

Центр первинної медико-санітарної допомоги поліклініки №8

На знімку: Сич В.О.

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222