пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

У ПРАКТИЦІ РОБОТИ ЛІКАРІВ-ОКУЛІСТІВ ПОЛІКЛІНІКИ №8 ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ СУЧАСНИЙ МЕТОД КОМП’ЮТЕРНОЇ ДІАГНОСТИКИ РЕФРЕКЦІІ ОКА – АВТОРЕФРАКТОМЕТРІЯ

«Всього за кілька хвилин обстеження ми отримуємо детальну картину стану зору пацієнта. Результати комплексної високоточної кератометрії, дозволяють виявити широкий спектр дисфункцій, відхилень і хвороб зорових органів, у тому числі на ранніх стадіях, що особливо важливо, – інформує лікар-офтальмолог КНП «Міська поліклініка №8» ХМР Ніна Василівна Солодовникова, лікар вищої кваліфікаційної категорії з 40-річним стажем –

Ця діагностична процедура, що застосовується в офтальмології, проводиться з використанням спеціального приладу – автоматичного реф-кератометра. Він з’явився в офтальмологічному кабінеті поліклініці порівняно недавно і успішно застосовується в нашій практичній роботі. Хочу зазначити, що користь, яку приносить цей сучасний апарат виробництва відомої компанії YISU MEDI, неоціненна.

Авторефректометрія використовується для оцінки гостроти зору, результатів хірургічних операцій, лазерної корекції, посттравматичних станів очей, для підбору окулярів. Процедура абсолютно безболісна, займає декількох хвилин, при цьому дає об’єктивні дані про порушення рефрекціі: далекозорості, короткозорості, астегматизму.

Ця сучасна технологія діагностики, що відрізняється рядом переваг, тепер доступна пацієнтам поліклініки, що дуже радує мене, як фахівця і мого колегу – лікаря-офтальмолога В’ячеслава Сергійовича Василевського. Медична офтальмологічна допомога, що надається нами, стає більш ефективною.

Нагадую всім, про необхідність регулярного відвідування офтальмологічного кабінету в профілактичних цілях. Це сприяє збереженню гарного зору на довгі роки.

Прийоми лікарів-офтальмологів поліклініки проводяться при наявності електронного направлення, виписаного лікарем-терапевтом, з яким укладена декларація, або лікуючим лікарем.

На фото: лікарі-офтальмологи поліклініки №8 Н.В. Солодовникова та В.С. Василевський, обстеження на реф-кератометрі в офтальмологічному кабінеті.

 


  • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
    +38 (057) 725-11-41

  • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

  • поліклініка №8 у соцмережах

  • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»

  • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222