Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

ФЛЮОРОГРАФІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ЕЛЕКТРОННИМ НАПРАВЛЕННЯМ

У зв’язку з реформуванням системи охорони здоров’я та впровадженням у практику роботи медзакладів Програми медичних гарантій змінився порядок надання низки медичних послуг, у тому числі й проведення флюорографічного дослідження.

Відтепер флюорографічне дослідження проводиться лише за наявності електронного направлення, виданого лікарем з надання первинної медичної допомоги, з яким укладено декларацію, або лікуючим лікарем-фахівцем.

Підлітки 14-18 років, які обслуговуються в дитячих поліклініках, і потребують проведення флюорографічного дослідження, отримують електронне направлення у лікаря-педіатра, з яким укладена декларація, і можуть також звертатися до нашого медзакладу.

Електронне направлення можна отримати, зателефонувавши своєму лікарю в часи його прийому.

Інформуємо, що в КНП «Міська поліклініка №8» встановлено сучасний цифровий малодозовий флюорограф з високою роздільною здатність, що дозволяє проводити якісне та інформативне дослідження. Променеві навантаження на пацієнта є мінімальними. Процес дослідження займає невелику кількість часу і є комфортним для пацієнтів.

У рентгенологічному відділенні поліклініки №8 працюють лікарі-рентгенологи, які мають високу кваліфікацію та достатній практичний досвід. Разом з виконанням рентгенологічних досліджень вони виконують опис флюорографічних досліджень.

Нагадуємо, що з метою оперативності та економії часу адміністрацією поліклініки введена розсилка результатів флюорографічних досліджень на мобільні телефони пацієнтів, що мають додаток Viber. Це дозволяє швидко отримати свої результати та за необхідності самостійно вивести їх на паперовий носій. Про бажання скористуватися цією послугою слід попередити лікаря, який виписує електронне направлення. Звертаємо увагу, що розсилці підлягають результати, які не мають патологій. У разі їх виявлення пацієнта буде запрошено до поліклініки.

Пам’ятайте! Флюорографія була і залишається найбільш ефективним дослідженням, що забезпечує профілактику захворювання туберкульозом. Не ігноруйте регулярне проходження флюорографічного обстеження!

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

На знімку: у кабінеті флюорографії поліклініки №8

 


  • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
    +38 (057) 725-11-41

  • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

  • поліклініка №8 у соцмережах

  • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

  • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222