ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ НА НОВОМУ СУЧАСНОМУ ОБЛАДНАННІ У ПОЛІКЛІНІЦІ №8

У кінці 2020 року в відділенні відновного лікування та реабілітації КНП «Міська поліклініка №8» ХМР оновлено медичне обладнання для проведення фізіотерапевтичних процедур. Комплектація новою апаратурою відділень поліклініки є однією з точок докладання зусиль адміністрації медустанови, і спрямована на надання медичної допомоги на більш якісному рівні.

Серед нових надходжень сучасна апаратура для проведення таких фізіотерапевтичних процедур, як дарсонваль, УВЧ, КУФ, ультразвук, електрофорез. Ці види апаратів застосовуються для лікування низки захворювань, а саме:

  • ЛОР-патології;
  • захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • опорно-рухового апарату;
  • неврологічних захворювань;
  • гінекологічних захворювань;
  • бронхо-легеневої патології.

Кількість пацієнтів, які потребують реабілітації, лікування та проведення профілактичних заходів, залишається істотним. А це означає, що вони будуть мати можливість отримати необхідні ефективні процедури на сучасному обладнанні.

Загальновідомо, що фізіотерапія дозволяє зводити до мінімуму можливі побічні явища і наслідки як самої хвороби, так і її лікування; активізує найважливіші біохімічні процеси в організмі, налаштовуючи його природні сили на одужання.

У відділенні відновного лікування та реабілітації працює кваліфікований медичний персонал. Всі медсестри, інструктори ЛФК, масажисти мають вищу кваліфікаційну категорію і тривалий досвід роботи.

У недалекому майбутньому в відділенні з’явиться ультразвуковий інгалятор. Також керівництвом медзакладу розглядаються питання про придбання міостимулятора, що використовується для розробки м’язів у пацієнтів, які перенесли інсульт, та сенсорного велотренажера, що дозволяє розробляти м’язи верхніх і нижніх кінцівок.

Нагадуємо: лікування у відділенні відновного лікування та реабілітації поліклініки №8 проводиться за електронним направленням до лікаря-фізіотерапевта (його виписує лікар-терапевт, з яким укладена декларація або лікуючий лікар-фахівець).

Яна ДЕМКОВСЬКА, завідувачка відділення відновного лікування та реабілітації КНП «Міська поліклініки №8» ХМР

На знімках: медичні працівники відділення, нова апаратура для фізіотерапевтичного лікування

Теги: , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222