ХАРКІВСЬКІ ВОДОЙМИ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ГІГІЄНІЧНОМУ НОРМАТИВУ І НЕ Є БЕЗПЕЧНИМИ ДЛЯ КУПАННЯ

Під моніторинговим наглядом ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» знаходиться 10 місць для купання на водних об’єктах міста Харкова та Харківської області (де не ведуться бойові дії).

За результатами санітарно-мікробіологічних досліджень встановлено, що на сьогодні в межах зони купання 6 водойм (Журавлівський гідропарк, Олексіївський лугопарк, Основянське озеро та Петренківське водоймище в місті Харків, річка Берестова в смт Зачепилівка Красноградського району, ставок Копань в місті Богодухів) проби води за вмістом лактозопозитивних кишкових паличок не відповідали гігієнічному нормативу (не більше 5 000 на літр).

Перевищення гігієнічного нормативу вмісту у воді лактозопозитивних кишкових паличок свідчить про існуючі ризики для здоров’я населення через потенційну небезпеку наявності у водоймах збудників кишкових інфекційних захворювань. Тому купання в цих водоймах не рекомендується.

Перелік пляжів, які наразі не є безпечними для купання, відображені на карті, яка оновлюється при отриманні нових результатів лабораторних досліджень.

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222