ШАНОВНИХ КОЛЕГ – АКУШЕРОК ПОЛІКЛІНІКИ №8 – ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ АКУШЕРКИ!

У професійному календарі 5 травня значиться як Міжнародний день акушерки, що відзначається вже більше двох десятиліть.

Ми віддаємо шану нашим колегам – акушеркам жіночої консультації КНП «Міська поліклініка №8» ХМР. Це семеро чудових жінок, справжніх професіоналів своєї справи, які обрали цю благородну професію і з душею виконують почесну місію.

Назвемо їх імена: Вікторія Трібель, старша акушерка ЖК, акушерки Наталія Федорова, Наталія Кіхтєва, Антоніна Голубова, Юлія Белякова, Оксана Гришаєнко, Лідія Дудка. Кожна з них має достатній досвід роботи за фахом, високу кваліфікаційну категорію (вищу або першу) та велике бажання якнайкраще виконувати свої обов’язки, допомагаючи молодим жінкам пройти важливий етап на шляху до материнства. Зазначу, що своєю щоденною сумлінною працею вони заслужили авторитет та повагу пацієнтів і колег-медпрацівників.

Маніпуляційні процедури, асистування при проведенні малих гінекологічних операцій, які виконуються в поліклініці, ведення прийомів у долікарняному кабінеті, інші не менш важливі посадові обов’язки складають їх трудові будні. Вони здійснюють необхідну комунікацію з вагітними, проводять санітарно-просвітницьку роботу і роблять це з душею, сприяючи успішному протіканню вагітності та підготовці до пологів майбутніх матусь.

Від себе особисто та від колективу поліклініки вітаємо всіх наших шанованих колег та щиро бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, змін на краще, багато щасливих днів і років, наповнених добрими емоціями та теплом.

Олена ЧУМАЧЕНКО, головний лікар КНП «Міська поліклініка №8» ХМР, Ольга САВЕНКОВА, завідувачка жіночою консультацією КНП «Міська поліклініка №8» ХМР  

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222