ЩОБ ЖИТТЯ ПІСЛЯ СВЯТ НЕ ВТРАЧАЛО ЯСКРАВИХ КОЛЬОРІВ, ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПСИХОТЕРАПЕВТА – РАДЯТЬ ФАХІВЦІ ПОЛІКЛІНІКИ №8

Після передноворічного емоційного підйому, коли всі ми незалежно від віку несвідомо очікуємо на диво, метушимось, завершуємо купу справ, організуємо святковий стіл, купуємо подарунки та веселимось на корпоративах, неминуче настає період емоційного спаду та депресивного настрою.

Дива не відбулося, потрібно «збиратися до купи» та повертатися до звичного життя, а попереду ще майже три місяці холодів та сірості.

Якщо останнім часом ви відчуваєте певний внутрішній дискомфорт, тривогу, вас турбує пригнічений настрій або роздратованість, то в після святковий період ці симптоми, як правило, стають більш вираженими.

Зазвичай, багато хто з нас дає собі обіцянки з нового року почати «нове життя» або щось змінити в ньому на краще. То може саме час приділити увагу своєму здоров’ю та звернутися до психотерапевта?

Адже у жарті «всі хвороби від нервів» є тільки частина жарту. Від нашого емоційного стану  великою мірою залежить наше соматичне здоров‘я.

Віднайти баланс та позбавитися негативних проявів пацієнтам  КНП «Міська поліклініка №8» ХМР допомагає Ольга Петрівна ПРАСОЛ, досвідчений лікар-психотерапевт з вищою кваліфікаційною категорією, лікар-невролог .

Часи прийому: понеділок – п’ятниця 08:00 – 11:00. Попередній запис за телефоном: 0664288494.

Теги:

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222