Лазеротерапія

Протягом декількох років у 8-й поліклініці працює сучасний лазерний апарат британського виробництва BTL 5110.

Лікувальна дія лазера заснована на застосуванні світла, що має лікувальні властивості, як місцево (на проекції уражених органів), так і на весь організм.

У результаті лікування поліпшується прохідність крові по судинах, збільшується кількість кисню, що переноситься кров’ю до різних органів, проявляється протизапальна дія, зменшуються болі.

Даний вид лікування ефективний при захворюваннях серцево-судинної системи (стенокардії, гіпертонії), бронхолегеневих захворюваннях (бронхіти, бронхіальну астма), остеохондрозі, хворобах суглобів, ангіопатія судин кінцівок.

При захворюваннях серцево-судинної системи зменшується задишка, поліпшується переносимість фізичного навантаження, дещо знижується артеріальний тиск. При бронхолегеневих захворюваннях – зменшується кашель, задишка, поліпшується виділення мокротиння.

Надаючи протизапальну дію, лазерна терапія зменшує болю при поліартриті, остеохондрозі, поліпшується рухливість у суглобах.

Використання лазера на тлі базисної медикаментозної терапії дозволяє поліпшити стан пацієнта в короткі терміни, а у ряді випадків –  зменшити кількість ліків.

Тривалість процедури до 10 хв. Кількість сеансів від 5 до 10. Проводиться попередня співбесіда з метою уточнення показань і протипоказань, а також для підбору індивідуальної оптимальної схеми лікування.

Запись на прием
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222