Мамографічне обстеження

Для жіночого населення Шевченківського району фахівці КНП “Міська поліклініка №8” ХМР проводять мамографічне обстеження на предмет виявлення раку молочної залози (саме цей вид онкології за даними медстатистики зберігає лідируюче місце серед онкологічних захворювань).

Мамографічне обстеження у поліклініці №8 проводиться на новому обладнанні. Сучасний цифровий маммограф вітчизняного виробництва придбаний медустановою за бюджетні кошти, виділені Харківською міською радою. Апарат має високу роздільну здатність, що дозволяє проводити обстеження з мінімальними дозами опромінення, які не представляють загрози здоров’ю.

Більше 5,13 тис. жінкам зроблена мамографія протягом минулого року. Патології виявлені  у 49 відсотків обстежених, 26 жінок виявилися хворими на рак, з них у 22 – дігностовано його ранні стадії.

«Усіх жінок, у кого виявляється патологія, ми направляємо для додаткового обстеження – на УЗД молочних залоз, а також на консультацію хірурга, – роз’яснює головний лікар поліклініки №8 Олена Чумаченко. – На жаль, є випадки, коли окремі пацієнтки ігнорують ці рекомендації, тим самим позбавляючи себе лікарського спостереження, а відтак своєчасної медичної допомоги. Таке ставлення до свого здоров’я неприпустиме і вимагає перегляду.

Пам’ятайте, що ефективність у протистоянні смертельній загрозі, яку представляють онкологічні захворювання, залежить не лише від зусиль медиків, але й від відповідального виконання їх рекомендацій самими пацієнтами, – наголошує Олена Станіславівна. –

Не ігноруйте вимогу про регулярне проходження мамографічного обстеження, яке рекомендоване жінкам після 40 з періодичністю проходження раз на рік. Це дозволить уникнути запущених випадків захворювання. Як показує практика, виявлення онкозахворювань на ранніх стадіях дає реальний шанс на одужання. Будьте завжди здорові!».

img001. (Medium)

Запись на прием
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222