пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

МАМОГРАФІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 – БЕЗПЕЧНО, ЯКІСНО, ЗРУЧНО

Невтішна статистика свідчить, що рак молочної залози займає сумну першість місце серед онкологічних захворювань жіночого населення України та більшості розвинених країн світу. Ефективним методом протистояння цьому захворюванню є систематичне мамографічне обстеження жінок у віці 40+, – інформує Юлія Сергіївна Мальована, лікар-рентгенолог КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

У рентгенологічному відділенні поліклініки до послуг пацієнток – проведення діагностичної та профілактичної мамографії. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні – цифровому малодозовому мамографі з високою дозвільною здатністю. Дози опромінення – мінімальні і не становлять загрози здоров’ю. Новий нещодавно придбаний адміністрацією поліклініки мамографічний монітор істотно розширює можливості діагностики, робить цей процес більш досконалим.

Хочу зауважити, що рентгенодіагностичне відділення функціонує в нашій поліклініці два десятки років. За цей час медичними працівниками накопичено певний досвід, який дозволяє грамотно і кваліфіковано здійснювати всі етапи обстеження. Нагадаю, що в недалекому минулому саме на базі поліклініки №8 був реалізований пілотний проект в рамках міської програми «Профілактика захворювань грудної залози серед жіночого населення».

В даний час маммографічне обстеження проводиться безкоштовно за програмою медичних гарантій. Підставою для попереднього запису є електронне направлення, видане лікарем-терапевтом, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги, або лікуючим лікарем.

Подбайте про своє здоров’я і скористайтеся цією можливістю! Зробіть регулярне проведення мамографічних обстежень своїм правилом!

ПОЛІКЛІНІКА №8 ПЕРШОЮ СЕРЕД МЕДЗАКЛАДІВ ХАРКОВА ПРОВЕЛА МОДЕРНІЗАЦІЮ ЦИФРОВОГО МАМОГРАФІЧНОГО КОМПЛЕКСА МАДІС


  • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
    +38 (057) 725-11-41

  • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

  • поліклініка №8 у соцмережах

  • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»

  • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222